Best-Hall palveluksessasi

Best-Hall Oy:n suunnittelu- ja valmistusyksikkö sijaitsee Kälviällä, 18 kilometrin ajomatkan päässä Kokkolasta. Kotimaan toimintojen ohella palvelemme kansainvälisiä asiakkaitamme kattavan agenttiverkostomme välityksellä.

Ota meihin yhteyttä joko alla olevien yhteystietojemme kautta tai yhteydenottolomakkeilla.

Toimipaikkamme Suomessa

Pääkonttori:

Best Hall Oy
Yhdystie 3–7, 68300 Kälviä
Puh. (06) 832 5000
info@besthall.com

Porvoon konttori (Teräshallit):

Tollkkistentie 807,
06750 Porvoo

Sähköpostiosoitteemme ovat muodossa:
etunimi.sukunimi@besthall.com

 

Myynnin yhteyshenkilöt alueittain

1.

Maataloushallit ja maneesit
PVC-hallit

Jari Hietala

Myyjä

050 594 6762 jari.hietala@besthall.com
2. & 3.

PVC-hallit

Hannu Saari

Myyntipäällikkö

040 653 0018 hannu.saari@besthall.com
Myynnin aluejako

Yhteyshenkilömme

PVC-hallit

Leif Fagernäs

Toimitusjohtaja

050 542 9856 leif.fagernas@besthall.com

PVC-hallit

Raimo Saari

Myyntipäällikkö

050 547 0357 raimo.saari@besthall.com

Maataloushallit ja maneesit
PVC-hallit

Jari Hietala

Myyjä

050 594 6762 jari.hietala@besthall.com

PVC-hallit

Hannu Saari

Myyntipäällikkö

040 653 0018 hannu.saari@besthall.com

Vienti

Pia Anttiroiko

Vientipäällikkö

050 386 7300 pia.anttiroiko@besthall.com

Markkinointi

Riikka Rekilä

Markkinointikoordinaattori

06 8325 032 riikka.rekila@besthall.com

Teräshallit

Jan Hildén

Liiketoimintapäällikkö

040 730 7952 jan.hilden@besthall.com

Teräshallit

Jani Saarela

Projekti-insinööri

040 720 4738 jani.saarela@besthall.com

Teräshallit

Staffan Wackström

Projekti-insinööri

040 669 1910 staffan.wackstrom@besthall.com

Projektinjohto

Peter Mäkelä

Projektipäällikkö

0400 602 039 peter.makela@besthall.com

Projektinjohto

Hanna Pahkala

Projektikoordinaattori

040 676 6198 hanna.pahkala@besthall.com

Projektinjohto

Marjaana Maunumäki

Projektikoordinaattori

040 183 5306 marjaana.maunumaki@besthall.com

Talous

Mats Holm

Talouspäällikkö

050 567 7970 mats.holm@besthall.com

Myyntilaskutus

Päivi Karhulahti

Vientiassistentti

06 8325 020 paivi.karhulahti@besthall.com

Huolto

Yngve Nyholm

Huoltopäällikkö

06 8325 096 yngve.nyholm@besthall.com

Huolto

Joona Ahvenkoski

Projekti-insinööri

050 464 9129 joona.ahvenkoski@besthall.com

Suunnittelu

Jukka Löytynoja

Suunnittelupäällikkö

0500 263 796 jukka.loytynoja@besthall.com

Tuotanto

Tomi Keskitalo

Tehdaspäällikkö

044 383 1789 tomi.keskitalo@besthall.com

Tuotanto

Tytti Laakeri

Tuotantoinsinööri

040 682 5450 tytti.laakeri@besthall.com

Laatu

Petri Maunula

Laatupäällikkö
Healt and Safety Manager

050 363 3368 petri.maunula@besthall.com

Sijaintimme kartalla

Bonsky