Best-Hall til din tjeneste

Best-Hall Oy's design- og produktionsenhed ligger i Kälviä, 18 kilometer fra Kokkola. Ud over vores drift i Finland tjener vores omfattende netværk af repræsentanter vores kunder internationalt.

Kontakt os gennem nedenstående kontaktoplysninger eller ved at udfylde kontaktformularen.

Vores kontorer i Finland

Best-Hall Oy
Yhdystie 3–7, FI-68300 Kälviä
Tlf. +358 (0) 6832 5000
info@besthall.com

Vores e-mail-adresser er i følgende format:
fornavn.efternavn@besthall.com

 

Lokal kontaktperson

Denmark


Vores kontaktpersoner

PVC-bygninger

Leif Fagernäs

Managing Director

+358 50 542 9856 leif.fagernas@besthall.com

PVC-bygninger

Raimo Saari

Sales Manager

+358 50 547 0357 raimo.saari@besthall.com

Landbrugsbygninger og ridehuse
PVC-bygninger

Jari Hietala

Salesman

+358 50 594 6762 jari.hietala@besthall.com

PVC-bygninger

Hannu Saari

Sales Manager

+358 40 653 0018 hannu.saari@besthall.com

Eksport

Pia Anttiroiko

Export Manager

+358 50 386 7300 pia.anttiroiko@besthall.com

Marketing

Riikka Rekilä

Marketing Coordinator

+358 6 8325 032 riikka.rekila@besthall.com

Stålbygninger

Jan Hildén

Liiketoimintapäällikkö

+358 40 730 7952 jan.hilden@besthall.com

Stålbygninger

Jani Saarela

Project Engineer

+358 40 720 4738 jani.saarela@besthall.com

Stålbygninger

Staffan Wackström

Project Engineer

+358 40 669 1910 staffan.wackstrom@besthall.com

Projektledelse

Peter Mäkelä

Project Manager

+358 400 602 039 peter.makela@besthall.com

Projektledelse

Hanna Pahkala

Project Coordinator

+358 40 676 6198 hanna.pahkala@besthall.com

Projektledelse

Marjaana Maunumäki

Project Coordinator

+358 40 183 5306 marjaana.maunumaki@besthall.com

Finans

Mats Holm

Financial Manager

+358 50 567 7970 mats.holm@besthall.com

Salgsfakturaer

Päivi Karhulahti

Export Assistant

+358 6 8325 020 paivi.karhulahti@besthall.com

Vedligeholdelse

Yngve Nyholm

After Sales Service

+358 6 8325 096 yngve.nyholm@besthall.com

Vedligeholdelse

Joona Ahvenkoski

Project Engineer

+358 50 464 9129 joona.ahvenkoski@besthall.com

Design

Jukka Löytynoja

Design Manager

+358 500 263 796 jukka.loytynoja@besthall.com

Produktion

Tomi Keskitalo

Plant Manager

+358 44 383 1789 tomi.keskitalo@besthall.com

Produktion

Tytti Laakeri

Production Engineer

+358 40 682 5450 tytti.laakeri@besthall.com

Kvalitet

Petri Maunula

Quality Manager
Healt and Safety Manager

+358 50 363 3368 petri.maunula@besthall.com

Vores placering

Bonsky